Moduliniai pastoliai R+

pastoliaiModernūs moduliniai pastoliai pakeičia iki šiol naudotus fasadinius (rėminius) pastolius, kadangi juos naudojant galima įgyvendinti pačias sudėtingiausias užduotis. Moduliniai pastoliai tinka apstatyti apvalius objektus, tokius kaip bokštai, katilai ir įvairūs rezervuarai. Dažnai naudojami bažnyčių bokštams apstatyti, o pastato viduje naudojami kaip lubų platformos renovacijos darbams atlikti. Taip pat naudojami scenoms ir tribunoms surinkti. Modulinių pastolių privalumas yra “suderinamumas” su fasadiniai pastoliais. Tai reiškia, kad konstrukcijos elementai gali būti naudojami statant ir modulinius pastolius ir fasadinius pastolius (domkratai, jungtys, paklotai, keltuvai ir kt.).

Pleištiniai-moduliniai pastoliai “R+” yra šiuolaikiška statybinių pastolių sistema, kuri pakeitė įmaučių pastolius.Sistemos pagrindas yra pleištinio sujungimo principas. Todėl stovuose 0,5 m žingsniu yra išdėstyti lekštės formos mazginiai elementai su 8 montavimo kiaurymėmis. Kiaurymės turi griežtai apibrėžtą formą ir išdėstymo vietas. Įstatant specialų pleištinį užspaudimą, esantį rygelių, jungčių, įsrižainių ir kitų konstrukcijų galuose, į stovo lėkštės pavidalo elementą, padaromas standus ir patikimas sujungimas. Toks jungimo budas leidžia formuoti erdvines konstrukcijas, o įvairaus ilgio rygeliai padeda formuoti reikiamą pastolių “tinklą”. Rygeliai yra 0,73m; 1,09m; 1,57m; 2,07m; 2,57m; 3,07m ilgio, o tai dar vienas sistemos pranašumas, nes galima panaudoti rėminių pastolių konstrukcinių elementų dalis (sijas, sraigtines atramas, klojinius ir kt.).

Naudojant “R+” pastolius galima spręsti pačius sunkiausius uždavinius:

  • dengti pastoliais sferinės arba cilindrinės formos statinius (bokštus, katilus, rezervuarus ir kt.);
  • statyti pastolius pramonės objektuose su dideliu technologinių irenginių ir vamzdynų skaičiumi (naftos perdirbimo gamyklos, laivų statyklos);
  • statyti bokštinius atskirai stovinčius pastolius, naudojamus kaip atramos (laivų statyba, energetika);
  • statyti pakabinamas aikšteles restauravimo ir statybos remonto darbams atlikti;
  • naudoti scenoms ir tribūnoms įrengti.

<<<Grįžti