APIE MUS

Mūsų įmonė įkurta 1993 metais. Specializuojamės statybinės įrangos gamintojo OLAN - modulinių ir fasadinių pastolių, perdangos ir klojinių nuomoje ir pardavime. Konsultuojame, atliekame projektinius skaičiavimus, atvežame ir sumontuojame Jums reikalingą įrangą. Prekiaujame SUPERBRUK betono trinkelėmis, kurios pasižymi aukščiausia kokybe ir bene plačiausiu asortimentu rinkoje.

Įmonė taip pat teikia logistikos ir sandėliavimo plotų nuomos paslaugas, krovininių automobilių ir autobusų dalių prekyba.

PASLAUGOS

Norėdami sužinoti nuomos kainas ir sąlygas arba tiesiog pasikonsultuoti Jums rūpimais klausimais susisiekite žemiau esančiais kontaktais. Mūsų patyrę konsultantai padės išspręsti net ir pačius sudėtingiausius Jūsų statybos uždavinius.

01

Modulinių ir fasadinių pastolių nuoma

02

Perdangos ir pamatų klojinių nuoma

03

Mobiliųjų bokštelių nuoma

04

Įrangos transportavimas ir montavimas

PRODUKTAI

Didmeninė ir mažmeninė OLAN pastolių, klojinių ir kitos statybinės įrangos prekyba. Norėdami gauti kainos pasiūlymą kreipkitės žemiau nurodytais kontaktais. Pasiūlymą paruošime pagal Jūsų projektą arba pagal pateiktus kiekius vienetais. Su visu asortimentu bei produktų katalogais galite susipažinti gamintojo puslapyje.

Bene plačiausias Lietuvoje betono trinkelių pasirinkimas. Skirtingų formų, spalvų ir apdorojimo trinkelės įtiks kiekvienam kiemo apipavidalinimui. Su visu asortimentu bei produktų katalogais galite susipažinti gamintojo puslapyje.

01

Fasadiniai pastoliai OLAN Euro+

02

Moduliniai pastoliai OLAN R+

03

Pamatų klojiniai MINI BOX

04

Laikini stogai OLAN COVEX DB750 / DB500

05

Sandėliavimo paletės, krepšiai, pastolių priedai

06

Laiptinių sistemos FOX ir R+

07

Betono trinkelės SUPERBRUK

Jeigu turite klausimų - susisiekite. 
Aplankykite mus: 

Motorų g. 14, LT-02190 Vilnius, Lietuva

Kontaktai: